Salamon

Megvan a Liszt-verseny elődöntőjének beosztása

2011.09.09. 12:49

Programkereső

Péntek délután háromtól vette kezdetét a nemes versengés a Régi Zeneakadémián. Íme a mintegy hatvan versenyző beosztása.

17 versenyző visszalépését és a sorsolást követően kialakult az elődőntő sorrendje.

2011. szeptember 09. Péntek

                                              

15.00-15.20  69. Yasuda, Keiko             

15.20-15.40  70. Yun, Eun Ae                

15.40-16.00  1. Akusawa, Masayuki                  

Szünet

16.20-16.40  2. Asai, Kohei                     

16.40-17.00  3. Asano, Emi                     

19.30-19.50  5. Balázs, János

19.50-20.10  6. Bastiaensen, Kristof

20.10-20.30  7. Belyavskiy, Sergey

Szünet

20.50-21.10  8. Bertoldi, Thiago

21.10-21.30  10. Calixto Alves, Fernando

2011. szeptember 10. Szombat

                                                                                 

10.00-10.20  11. Chen, Albert Kuan-Yi

10.20-10.40  12. Cho, Younghoon

Szünet

11.00-11.20  13. Csabay, Domonkos

11.20-11.40  15. David, Isabelle

15.00-15.20  16. Demény, Balázs

15.20-15.40  17. Drozdova, Jelena

Szünet

16.00-16.20  18. Ehiro, Mari

16.20-16.40  19. Fejes, Krisztina

19.30-19.50  21. Füzesséry, Zoltán

19.50-20.10  22. Goshkieva, Marina

Szünet

20.30-20.50  23. Hao, Duanduan

20.50-21.10  25. Horváth, Benedek

2011. szeptember 11. Vasárnap

                                                                                 

                                                                                 

10.00-10.20  26. Juhász, Tamás

10.20-10.40  27. Kaneko, Miyuji

Szünet

11.00-11.20  29. Kálvin, Balázs

11.20-11.40  30. Kéry, Tamás

15.00-15.20  31. Kondratiev, Ilya

15.20-15.40  32. Kotyuk, Oleg

Szünet

16.00-16.20  33. Kwapisz, Cezary

16.20-16.40  37. Licsák, Attila

19.30-19.50  38. Lottermoser, Philipp

19.50-20.10  39. Makarevych, Andriy

Szünet

20.30-20.50  40. Matsukawa, Asako

20.50-21.10  41. Mikó, Szilvia

2011. szeptember 12. Hétfő

                                              

15.00-15.20  42. Nagamori, Hisae

15.20-15.40  43. Namoradze, Nicolas

15.40-16.00  45. Ozawa, Kae

Szünet

16.20-16.40  46. Park, Jin Woo

16.40-17.00  47. Petrytsa, Ihor

19.30-19.50  48. Polgár, Éva

19.50-20.10  49. Raykerus, Pavel

20.10-20.30  51. Saienko, Danylo

Szünet

20.50-21.10  53. Sano, Yuko

21.10-21.30  55. Senatyreva-Sokolova, Irina

2011. szeptember 13. Kedd

                                              

15.00-15.20  56. Shimanuki, Megumi

15.20-15.40  58. Szabó, Marcell

15.40-16.00  59. Takáts, Márton

Szünet

16.20-16.40  60. Tanaka, Masaya

16.40-17.00  61. Taraszova, Krisztina

19.30-19.50  62. Teleki, Gergő

19.50-20.10  63. Ullman, Alexander

Szünet

20.30-20.50  64. Váradi, István

20.50-21.10  68. Yakhlakova, Marina