Előd

Helyszín

Jászai Mari Színház, Népház

Cím

2800 Tatabánya, Népház utca 5.

Programok

2017 október 22 10:00

A Jóka ördöge

Vojtina Bábszínház (Debrecen)

2017 október 22 10:00

A virágot lépõ lány

Vojtina Bábszínház (Debrecen)

2017 október 22 10:00

Minden egér szereti a sajtot

Mesebolt Bábszínház (Szombathely)

2017 október 22 10:00

Pinokkió

Bethlen Téri Színház (Budapest)

2017 október 22 10:00

Minimax Gyerekhajó az Iszkiri zenekarral

Batthyány tér (Budapest)

Jegyvásárlás
2017 október 22 10:00

Alma Együttes

Neumann János Egyetem (Szolnok)

2017 október 22 10:30

Négyszögletû Kerek Erdõ

Madách Színház (Budapest)

2017 október 22 10:30

Péter és a csodaágy

Tücsöktanya Családi Játszóház (Budapest)

2017 október 22 10:30

Pipp és Polli

Budapest Bábszínház (Budapest)

2017 október 22 10:30

Pumukli

Trip Színházhajó (Budapest)

2017 október 22 10:30

JAZZ Játszótér - Dés András Trió

MOM Kulturális Központ (Budapest)

2017 október 22 11:00

A rettentõ görög vitéz

Stúdió "K" Színház (Budapest)

2017 október 22 11:00

A tücsök és a hangya

Kövér Béla Bábszínház (Szeged)

2017 október 22 11:00

A világgáment Csacsi és Bari

Pólus Mozi (Budapest)

2017 október 22 11:00

Frakk, a macskák réme

Vaskakas Bábszínház (Gyõr)

2017 október 22 11:00

Hamupipõke

Karinthy Színház (Budapest)

2017 október 22 11:00

Kerekítõ manó és az évszakok

Hatszín Teátrum (Budapest)

2017 október 22 11:00

LOL

Müpa (Budapest)

2017 október 22 11:00

Ludas Matyi

Fõvárosi Nagycirkusz (Budapest)

2017 október 22 11:00

Ludas Matyi

Fõvárosi Nagycirkusz (Budapest)

2017 október 22 11:00

Szegény Dzsoni és Árnika

Budapesti Operettszínház (Budapest)

2017 október 22 11:10

Ringató - zenés foglalkozások kisgyermekeknek

Müpa - Kék terem (Budapest)

2017 október 22 12:00

Hetedhét táncház - Kartali táncok és a cimbalom

Müpa - Üvegterem (Budapest)

2017 október 22 14:00

III. Richárd

Maladype Színház (Budapest)

2017 október 22 14:30

A Pál utcai fiúk

Vígszínház (Budapest)

2017 október 22 14:30

Pettson és Findusz

Budapest Bábszínház (Budapest)

2017 október 22 14:30

Kakaókoncert 2. 1718

BFZ próbaterme (Budapest)

2017 október 22 15:00

A mi kis városunk

Karinthy Színház (Budapest)

2017 október 22 15:00

A muzsika hangja

Pécsi Nemzeti Színház (Pécs)

2017 október 22 15:00

A Notre Dame-i toronyõr

Budapesti Operettszínház (Budapest)

2017 október 22 15:00

Az eastwicki boszorkányok

Játékszín (Budapest)

2017 október 22 15:00

Az Operaház fantomja

Madách Színház (Budapest)

2017 október 22 15:00

Az ördög nem alszik

Kõrösi Csoma Sándor Kõbányai Kulturális Központ (Budapest)

2017 október 22 15:00

Fekete Péter

Szigligeti Színház (Szolnok)

2017 október 22 15:00

Hamu és gyémánt

Turay Ida Színház (Budapest)

2017 október 22 15:00

Házassági leckék középhaladóknak

Centrál Színház (Budapest)

2017 október 22 15:00

Janika

Kispesti Munkásotthon Mûvelõdési Ház (KMO) (Budapest)

2017 október 22 15:00

Ludas Matyi

Fõvárosi Nagycirkusz (Budapest)

2017 október 22 15:00

Ludas Matyi

Fõvárosi Nagycirkusz (Budapest)

2017 október 22 15:00

Móka Miki és barátai

Hatszín Teátrum (Budapest)

2017 október 22 15:00

Váratlan vendég

RaM Colosseum (Budapest)

2017 október 22 15:30

Nincs idõ gólörömre - Bödõcs Tibor - Hajdú Balázs

Dumaszínház (Budapest)

2017 október 22 16:00

Mondj igazat és valódit!

Fészek Mûvészklub Teátrum (Budapest)

2017 október 22 16:30

Kakaókoncert 2. 1718

BFZ próbaterme (Budapest)

2017 október 22 16:45

A kalóz

Uránia Nemzeti Filmszínház (Budapest)

2017 október 22 17:00

A diszpécser

Pécsi Nemzeti Színház (Pécs)

2017 október 22 17:00

A folyón túl Itália

Belvárosi Színház (Budapest)

2017 október 22 17:00

A padlás

Gyõri Nemzeti Színház (Gyõr)

2017 október 22 17:00

A Pál utcai fiúk

Vörösmarty Színház (Székesfehérvár)

2017 október 22 17:00

Balfácánt vacsorára!

József Attila Színház (Budapest)