Csaknem száz év után visszatér Budapesten a mozivászonra Bánky Vilma
Ma már szinte sehol sem látható A sejk fia című film, amelynek női főszereplője az első magyar világsztár, Bánky Vilma volt. Az 1926-ban készült alkotást szeptemberben újra láthatja a főváros közönsége a Budapesti Klasszikus Film Maratonon.
hírlevél













