A múlt századforduló magyar kamarazenéje a Régi Zeneakadémián
Ábrahám Márta és Borbély László május 23-án 11 órakor a Régi Zeneakadémia koncerttermében Dohnányi és Hubay hegedű-zongora duóival elevenítik fel a korszakot.
hírlevél













