Zsuzsanna

Állás a Magyar Rádió Gyermekkórusánál

2016.07.09. 07:39

Programkereső

A Közszolgálati Kulturális Nonprofit Kft. határozott idejű hatórás munkaviszonnyal kórustitkár munkakörbe munkatársat keres.

Jelentkezési határidő: július 15.

Feladatok:

  • kapcsolatot tart a Zenei Együttesek irodájával
  • kapcsolatot tart a Kórusba járó gyerekek szüleivel
  • kapcsolatot tart fenn a fenntartó iskola pedagógusaival
  • ellátja a Gyermekkórus körüli adminisztratív feladatokat
  • a kottákról gondoskodik a kórus számára
  • a fellépő ruhákról gondoskodik
  • részt vesz a gyermekkórus fellépésén, a próbákon

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs és szervező készség, problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • irodai szoftverek magas szintű ismerete

A munkavégzés helye: 1022 Budapest, Marczibányi tér 1.

Marczibányi téri Kodály Iskola

A jelentkezés beadásának formátuma és feltételei:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát legkésőbb 2016. július 15. napjáig várjuk a hegi@mtva.hu e-mail címre. Kérjük, az elektronikus levél „Tárgy” mezőjében tüntesse fel: „kórustitkár”. A határidőn túl beérkezett jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni!