A Góbé zenekar Ez van! című - szám szerint második - albuma a múlt héten látott napvilágot, a további négy lemez először a Táncháztalálkozón lesz kapható. Brasnyó Antal - Molnár Miklós - Mester László - Szabó Csobán Gergely közös lemeze Parasztünnep címen jelenik meg.
Korpás Éva A pozsonyi sétatéren címmel készített gyereklemezt. A Buda Folk Band tagjainak közreműködésével ifj. Fodor Sándor Neti színes és szerteágazó zenei világát mutatja be a Szegelet című lemez olyan művészekkel mint Kelemen László, Mester László vagy Soós András. A Kiskoromtól nagykoromig címet viselő CD-n nemcsak tamburamuzsikát, hanem felvidéki, kis-magyarországi és erdélyi népzenét is játszik a Fokos zenekar.
A lemezek a Táncháztalálkozót követően megvásárolhatók a Fonó webboltjában és a terjesztőknél illetve digitális terjesztésben is. A Góbé zenekar lemeze már most elérhető ezeken a felületeken.