Az Óbudai Danubia Zenekar kiváló énekes szólisták (Feke Pál és Malek Andrea) közreműködésével arra a különleges feladatra vállalkozik, hogy a rock-alap (dob, basszusgitár és gitár) teljes mellőzésével, kizárólag szimfonikus hangszerelésben szólaltassa meg a progresszív rockzene magyarországi úttörőinek méltán híressé vált dalait. Az est fényét gyermekkarok emelik, sztárvendégként köszönthetjük az LGT több tagját: Karácsony Jánost és Somló Tamást is, akik örömmel tettek eleget a szimfonikus zenekar meghívásának.
A koncerttel a fellépők jótékonysági célokat is szolgálnak: a Gézengúz Alapítvány munkáját támogatják. Az alapítvány a születés körüli időszakban vagy veleszületetten sérült csecsemők és kisgyermekek rehabilitációjában vállal fontos szerepet.
hírlevél













