A koncert első felében Franz Schubert B-dúr trióját adja elő Bálint Angéla (hegedű), Fejérvári János (cselló) és Monostori Gábor (zongora). A szünet után a Winterreise (Téli utazás)-dalciklus csendül fel, melynek szólistája Mikecz Kornél lesz, a zongoránál pedig Birtalan Zsolt, Fejérvári Zoltán, Kéry János, Kiss Péter és Monostori Gábor váltják egymást. Az esten a doktorandusz koncertek programvezetője, Nagy Péter zongoraművész-professzor tart bevezetőt a művekről és az felkészülés kulisszatitkairól!
hírlevél













