A zenekart Hámori Máté művészeti vezető vezényli, a Tavaszi szél feldolgozását Ott Rezső készítette.
Velük is virtuálisan találkozhatunk
Az Óbudai Danubia a koronavírus miatt kihirdetett veszélyhelyzet ideje alatt a Facebook-oldalán korábbi, Übermensch című koncertsorozatának alkalmait közvetíti, a következő közvetítésre március 28-án fél 8-kor kerül sor.
„Bár a valódi közösségi koncertélményt nem tudják pótolni a felvételek, számunkra is izgalmas visszaidézni ezeket a pillanatokat, és talán olyanokhoz is eljut így a muzsikánk, akik valamilyen okból nem látogatják, vagy nem tudják látogatni hangversenyeinket. Szerintem azok számára is szép élmény lesz, akik az eredeti koncerten is velünk voltak a Zeneakadémia Nagytermében. Ráadásul az ifjabb korosztály is nyugodtan megpróbálkozhat most ezekkel a zenékkel, hiszen az otthonukból nézve megvan a lehetőségük arra, hogy ne kelljen az egész koncertet egy helyben végigülniük” – mondja Hámori Máté, a zenekar művészeti vezetője.
hírlevél













