Plusz

Caramel 20 éve a zenei élet csúcsán – jubileumi koncert a Margitszigeti Színházban

2024.08.09. 13:55
Ajánlom
Molnár Ferenc Caramel Máté Péter- és Fonogram-díjas zeneszerző és előadóművész húsz éve a hazai zenei élet megkérdőjelezhetetlen csillaga. Húsz éve a csúcson van! Hét nagylemez, öt telt házas Aréna-koncert, négy telt házas koncert a Margitszigeten, 400.000 feletti Facebook-rajongótábor és 100 milliónál több megtekintés a YouTube-on mutatja sikereit. A Megasztár színpadáról egyik pillanatról a másikra az ország kedvence lett. Caramel most jubileumi koncertre készül, melynek helyszíne a Margitszigeti Szabadtéri Színház. Az esemény vendége – az énekes legnagyobb példaképe – Deák Bill Gyula lesz augusztus 13-án a Margitszigeten.

Az alábbi cikk szponzorált tartalom, nem a Fidelio szerkesztőségének tagjai írták.

A Megasztárral kezdődött. Mindössze huszonkét éves volt, amikor megnyerte 2004-ben a második évadot. Caramel sosem tagadta, hogy a tehetségkutató műsor teljesen megváltoztatta az életét. A sikerhez vezető út alatt megszületett számtalan sláger, melyek egytől-egyik szívbe markolóan érzelmes és erőteljes dalok. 2024-ben, két évtizeddel később, a húszéves évforduló alkalmával egy nagyon izgalmas és látványos jubileumi koncertre készül.

Mire számíthat a közönséged augusztus 13-án?

„Bevallom nagy előrelépés ez a buli, hónapok óta készülünk rá, bár az elmúlt években minden alkalommal a Margitszigeti Színházban megrendezésre kerülő koncertjeim voltak az év legnagyobb koncertjei. Idén, a jubileum alkalmával kiegészül a zenekar, speciális látványvilággal is készülünk, teljesen másra számíthatnak a nézők, mint az eddigi években. Egy dolog biztosan nem fog változni: mi szívünket-lelkünket beleadjuk majd” – mesélte Caramel.

Miért pont Deák Bill Gyulát hívtad meg vendégként?

„Hatalmas megtiszteltetés, hogy elfogadta a meghívásomat. Ő a legnagyobb példaképem, akinek a hangja egészen elképesztő a mai napig. Ő az, aki engem mindig is inspirált, és most igent mondott a felkérésemre, hogy vendégként velem színpadra lépjen.

Már gyermekkoromban is ő volt a példaképem, de ha lehet, azóta még nagyobb rajongója lettem, és nagy örömömre személyes jó kapcsolat is kialakult köztünk!

– mondta el az énekes.

Természetesen a legnagyobb slágereid sem maradhatnak ki a jubileumi koncertből, ám rejtett kincsek is várhatók. Hogy készülsz erre az alkalomra? Izgulsz?

„A feleségem és a lányom már rutinosak az ilyen időszakban, remélem, ott lesznek majd velem most is, az mindig ad egy plusz töltetet. Biztos vagyok benne, hogy a koncert előtti nap már nagyon izgulni fogok, de most még nyugodt vagyok. Most is majd, mint minden színpadra lépés előtt, iszom egy mézes teát, és egyedül töltök egy 15-20 percnyi időt, ilyenkor erre van szükségem, ez az én rituálém.”

Augusztus 13-án, kedden a Margitszigeti Színházban mindenki részese lehet ennek a különleges koncertnek, melyben Caramel visszaemlékezik az elmúlt 20 évére, és megmutatja, hogy továbbra is helye van a hazai zenei élet csúcsán.

A koncertről további információ itt érhető el. >>>

Támogatott tartalom.

Fejléckép forrása: Margitszigeti Színház

Margitszigeti Színház

Budapest reprezentatív nyári színháza a Margitszigeten a Margitszigeti Színház.

A Margitszigeti Színház Nkft. az 1938-ban megnyitott és azóta üzemelő, épített, aréna jellegű nézőterű színház üzemeltetője, melynek területén áll a műemlék Víztorony-kilátó.

A nyári színház fontos és jelentős helyet tölt be a főváros életében, mint a gazdagon zöld környezetben álló közösségi helyszín is, és mint a városban élő polgárok kedvelt szórakozóhelye, amely a hazai és külföldi közönség kiszolgálásban egyaránt fontos kulturális központnak tekinthető.

A patinás nyári színház a 2013-ban elvégzett, jelentős felújítást követően immár 3000 fő néző fogadására alkalmas. A fedett, nagyméretű, technikailag jól felszerelt színpad a szcenírozott előadások, operák, valamint operett-, musical-, balett- és táncelőadások színpadra állítására kiváló helyszín.

A színház fő profilja elsősorban a nagyprodukciók bemutatása, a klasszikus zenei szimfonikus koncertek mellett a könnyűzenei események meghívása is. A produkciók létrehozása, bemutatása saját vállalkozásban történik, több esetben együttműködésben a hazai színházakkal, mint például az Magyar Állami Operaházzal és a Nemzeti Filharmonikus Zenekarral, valamint a nemzetközi színtérről meghívott külföldi művészekkel és társulatokkal.  Számos nagy bemutató és nemzetközileg elismert művész fellépése színesíti és gazdagítja a nyár közel négy hónapjában nyitott nyári színház minőségi és választékos kínálatát.

A színház célja a válogatással, hogy lehetőség szerint minden korosztály, kultúrát fogyasztó és színházba járó közönség megtalálja a kedvére való produkciót.

A Margitszigeti Színház Mindenki színháza.

Legolvasottabb

Zenés színház

Mozart, Beethoven és Wagner áll a Magyar Állami Operaház következő évadának fókuszában

A Magyar Állami Operaház 2025/26-os évada 385 előadással várja a közönséget, köztük hét új bemutató, harminchatféle repertoár-előadás, tizennégyféle gyermek- és ifjúsági produkció, valamint több mint két tucat koncert és dalest szerepel.
Színház

Elhunyt Galkó Balázs

75 éves korában elhunyt Galkó Balázs színművész, rendező – adta hírül családja. Egész életét végigkísérték a versek, fia is egy költeménnyel búcsúzott tőle.
Plusz

Kulka János, Falusi Mariann, Szinetár Dóra és Járai Máté is azt üzeni: Jobbulást!

Sztárok összefogásával született meg a PIROS ORR bohócdoktorok JOBBULÁST! című dala, amely arra hívja fel a figyelmet, hogy nézzünk másképp a betegségre. Kulka János, Falusi Mariann, Szinetár Dóra és Járai Máté is feltűnik a dal videoklipjében.
Vizuál

Magyar film napja: ingyenesen nézhetjük újra Makk Károly és Darvas Iván emlékezetes alkotásait

Április 25. és május 4. között tíz klasszikust nézhetünk újra ingyenesen a FILMIO-n, a Nemzeti Filmintézet egyúttal a száz éve született Makk Károlyra és Darvas Ivánra is emlékezik.
Színház

9 kihagyhatatlan előadás az idei MITEM kínálatából

20 ország 27 társulatának 30 előadása látható a 12. Madách Imre Nemzetközi Színházi Találkozón, azaz a MITEM-en. A nemzetközi fesztivál, amelynek helyszíne a Nemzeti Színház, április 25-én kezdődik, és egy hónapon át tart.

Programkereső

hírlevél

A kultúra legfrissebb hírei, programajánlók és exkluzív kedvezmények minden csütörtökön a Fidelio hírlevelében

Ezt olvasta már?

Plusz ajánló

Kulka János, Falusi Mariann, Szinetár Dóra és Járai Máté is azt üzeni: Jobbulást!

Sztárok összefogásával született meg a PIROS ORR bohócdoktorok JOBBULÁST! című dala, amely arra hívja fel a figyelmet, hogy nézzünk másképp a betegségre. Kulka János, Falusi Mariann, Szinetár Dóra és Járai Máté is feltűnik a dal videoklipjében.
Plusz interjú

Legendás öltözékek, öltözékek legendái – a világhírű Romani Design munkái a Folk Fashion kiállításon

A Hagyományok Háza – Magyar Népi Iparművészeti Múzeum legújabb tárlata, a Folk Fashion – Divat a folklór, a népművészet és a divat összefüggéseit boncolgatja. A kiállítás kapcsán Varga Erikával, a Romani Design alapítójával, művészeti vezetőjével beszélgettünk divatról, hitről, identitástudatról.
Plusz ajánló

Fidi ül a fűben

Részletes programbontásokkal, hírekkel, ajánlókkal és interjúkkal megjelent a Fidelio 2025. májusi száma. Az ingyenes magazin megtalálható országszerte, az ismert terjesztési pontokon, és az online verzió is elérhető!
Plusz gyász

Elhunyt Ferenc pápa

A római katolikus egyház első latin-amerikai vezetőjét 88 éves korában, húsvéthétfőn, április 21-én reggel 7 óra 35 perckor érte a halál.
Plusz hír

Reflektorfényben a tehetség mentorai – átadták a Mester-M Díjakat

Tizenöt kivételes pedagógus, tanár és edző, akiknek munkája generációk életére van hatással – ők vehették át a személyenként ötmillió forinttal járó elismerést április 17-én, az immár hagyománynak számító Mester-M Díjátadó Gálán.