Stark, Devich, Ránki: zongoratriók romantikus hangvételben
Három fiatal, de már neves előadó, Stark János Mátyás (hegedű), Devich Gergely (cselló) és Ránki Fülöp (zongora) játssza Brahms és Saint-Saëns egy-egy trióját április 30-án a Zeneakadémián.
hírlevél













