Zubek Adrienn-Nagypál Gábor: Csak a függetlenség az alternatíva
A Stúdió K negyvenedik születésnapján Fodor Tamás szokatlan keretek közt adta át a stafétát Zubek Adriennek és Nagypál Gábornak. A dramaturgként is dolgozó művészeti titkárból lett ügyvezető igazgatóval, illetve a színészi pályát és a rendezést a továbbiakban is művelni kívánó újdonsült művészeti vezetővel a jelenről és a jövő szándékairól és lehetőségeiről beszélgettünk.
hírlevél













