Szerelem és ábránd, álom és valóság, álöltözet és félreértések, pimasz becsapások és egy végzetesnek tűnő szerelmi sokszög - mind együtt egy varázslatos történetben, Shakespeare egyik legköltőibb vígjátékában.
Shakespeare Vízkeresztjében minden megvan, amire a színház vágyik"
- vallják az alkotók, a darab ezúttal is Vecsei H. Miklós újrafordításában és ifj. Vidnyánszky Attila rendezésében kerül a közönség elé Vízkereszt, de amúgy mindegy címmel.
A Sztalker Csoport és a Gyulai Várszínház közös produkcióját először a Shakespeare Fesztiválon mutatták be, a nyár folyamán Szentendrén és Zsámbékon vendégeskedik.
A Sztalker Csoport Vízkereszt, de amúgy mindegy c. előadása a Gyulai Várszínházban
Vízkereszt, de amúgy mindegy
Vecsei H. Miklós fordításában
Játsszák: Barta Ágnes, Bordás Roland, Böröndi Bence, Dóra Béla, Gyöngyösi Zoltán, Herczeg Péter, Kovács Tamás, Lestyán Attila, Mátyássy Szabolcs, Mészáros Martin, Patkós Márton,
Reider Péter, Rujder Vivien, Szabó Sebestyén László, Waskovics Andrea
Alkotók:
Hang, fény – Nagy Attila
Látvány – Hajdu Bence
Jelmez – Vecsei Kinga Réta
Zene – Mátyássy Szabolcs
Dramaturg – Vecsei H. Miklós
Koreográfus – Nagy Péter István
Rendezőasszisztens – Szilágyi Brigitta
Producer – Osváth Gábor
Rendező – Ifj. Vidnyánszky Attila
Szentendrei Teátrum (Városháza) - július 19., 20. 20:30
Zsámbéki Színházi Bázis (Romtemplom) - július 28. 20:00
Fejléckép: jelenet a Sztalker csoport: Vízkereszt, de amúgy mindegy c. előadásból (Fotó: Kiss Zoltán, Shakespeare Fesztivál)