A kórházból üzent Törőcsik Mari
A színésznő és a Nemzet Színészei nyílt levelet írtak Szombathely polgármesterének dr. Puskás Tivadarnak, melyben kiállnak a Weöres Sándor Színház jelenlegi igazgatója, Jordán Tamás mellett, és reményüket fejezik ki, hogy újra őt nevezi ki a teátrum vezetői posztjára.
hírlevél













