Zsoldos Bálint zongorajátékával nyílt meg a varsói Zenés Kertek Fesztivál
Lengyel, magyar, két jó barát címmel, XX. századi magyar és lengyel zeneszerzők műveit felvonultató koncerttel nyílt meg pénteken Varsóban a 11. Zenés Kertek Fesztivál. A királyi vár udvarán rendezett hangversenyen a Sinfonia Iuventus Lengyel Zenekar Zsoldos Bálint magyar zongoraművész közreműködésével lépett fel.
hírlevél













